Brněnské letiště rozšiřuje nabídku až do Thajska

Brněnské letiště rozšiřuje nabídku až do Thajska

V úterý ráno obletěla internet zpráva o tom, že přibyde nová unikátní linka z brněnského letiště. Konkrétně se jedná o přímý do let do Thajska. Kdo všechno může linku využít a jak často se do asijského ráje z Brna dostanete?

Brněnské letiště v zimní sezóně

O tom, jaké linky brněnské letiště provozuje, jsme již psali v tomto článku. Kromě těchto pravidelných spojů ovšem tentokrát Brno přichází s žhavou novinkou, a to přímým spojením do Thajska.

Přečtěte si také: Kam v Brně na letní výlety?

Do tepla a objevování asijských krás se zájemci dostanou po zaplacení zájezdu u cestovní kanceláře, takže zklameme všechny dobrodruhy, kteří jezdí na vlastní pěst. První letadlo z Brna do Thajska vyletí v prosinci a jedná se tak o unikátní spoj. Většina chartových letů pro cestovní kanceláře totiž létá pouze v létě.

Co v Thajsku?

V Thajsku sezóna začíná v listopadu, takže zimní období je ideální dobou pro poznávání exotiky. Letadlo dorazí na thajský ostrov Phuket, kde si jistě oblíbíte krásné dlouhé pláže. Na všech naleznete zářivě bílý písek.

Pokud máte rádi objevování a prozkoumávání nových míst, určitě vás zaujme možnost výletu na kánoe v zálivu Phang Nga. Při své plavbě uvidíte unikátní skalní útvary, jeskyně a neuvěřitelné zářivé barvy všude kolem.

Pro večerní toulky je ideální Staré město na Phuketu, kde ochutnáte výborné místní jídlo a poznáte unikátní kombinaci dvou kultur, které se zde střetávají – čínská a portugalská.

Jestli ještě stále váháte, rozhodně je to zbytečné. Thajsko je krásnou zemí, která nabízí plno krás a zajímavých zážitků.