Tipy na víkendové akce v Brně a okolí

Tipy na víkendové akce v Brně a okolí

Víkend už se konečně blíží a v Brně a okolí se to jen hemží společenskými akcemi, které vás vytáhnou z domu. Neseďte zbytečně doma a využijte toho, že se něco děje. Máme pro vás několik tipů na mnohé víkendové akce, a to ve všech různých oblastech.

Noc vědců

Zajímá vás věda a svět kolem vás? Pak vás jistě potěší akce, při které budete mít zpřístupněné některé vědecké budovy. A to u jejich části, ke kterým se normálně návštěvníci nedostanou. Dostanete se tak nejen do přednáškových místností, ale i laboratoří, kde pro vás pracovníci připraví jedinečné experimenty. Akce proběhne v pátek 6. října ve vybraných institucích v Brně. Vstupné je zdarma, takže neváhejte a přijďte!

Přečtěte si také: CO JE BURČÁK A JE UŽ K MÁNÍ?

Hororový cirkus

O jedinečný zážitek se postarají také cirkusoví umělci z Mongolska a Česka. S těmi se můžete setkat u hororové show s názvem Poslední nádech, která vás zavede do světa, kde musíte bojovat o přežití. Ohana Cirkus najdete na ulici Hněvkovského opět 6. října od 19 hodin. Vstupné činí 450 korun a u snížené ceny je to 390 korun.

Vinobraní ve Valticích

Období vinných slavností ještě nekončí. V pátek a v sobotu proběhne ve Valticích další z moravských vinobraní. Můžete zde na náměstí ochutnat letošní burčák, moravská vína a to vše za doprovodu cimbálové muziky, ale i jiných kapel. Kromě pití zde samozřejmě najdete také stánky s bohatou nabídkou tradičních pokrmů.