Nový bazén ve Znojmě láká svou velikostí

Nový bazén ve Znojmě láká svou velikostí

Dlouho očekávaný plavecký komplex ve Znojmě konečně otevřel. Nese název Louka a vyniká především svou velikostí! Návštěvníci se totiž mohou těšit na 25metrový bazén, wellness, ale i zábavu pro děti.

Investice 350 milionů

Nový znojemský plavecký komplex je pro město velkou investicí, která ale snad přinese své ovoce. Celá stavba a vybavení stála město neuvěřitelných 350 milionů korun. Včera proběhlo oficiální otevírání bazénu, které bylo doplněno moravskou hudbou a skupinou zastupitelů. Moderní plavecký komplex nabízí celou řadu aktivit pro místní sportovce i lidi, kteří si chtějí jen odpočinout.

Přečtěte si také: OSVĚŽENÍ V BRNĚ POSKYTUJÍ NOVÉ KUŽELY

Kryté i volné bazény

Součástí jsou bazény, kdy ten největší má dokonce na délku 25 metrů, brouzdaliště pro děti i wellness. Bazény jsou jak venkovní, tak kryté uvnitř budovy, takže si zaplavete v každém počasí. V největším bazénu bude samozřejmě prostor vyhrazen pro příležitostné plavce, ale i pro profesionály, kteří si chtějí dát pořádně do těla.

Přečtěte si také: Jak zhodnotit peníze? Investice je správná volba.

V prostoru najdete i jiné speciality, jako je sauna, vířivka nebo jiné relaxační zóny. Svou komplexností a množstvím aktivit je znojemská Louka opravdu jedinečná.

A za slušnou cenu!

Vstupné přitom nebude tak strašné. Hodina v bazénu bude stát dospělého pouze 100 korun a u dětí a seniorů 80 korun. Wellness na 2 hodiny pak stojí 330 korun. Na výběr přitom budete mít nejen wellness, ale i další vybavení areálu, jako je hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště nebo stoly na stolní tenis.