Beauty triky

Odzkoušeno. Beauty triky, které dokážou zázraky

Existuje řada zkrášlujících triků, které by měla znát každá žena. My vám přinášíme přehled těch nejúčinnějších z nich, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. 

Pryč s podrážděnou pokožkou

Podrážděná a citlivá pokožka po holení. Jeden z nejčastějších problémů ženského pohlaví. Jděte na to chytře. Ještě, než se pustíte do holení, potřete pokožku žínkou namočenou v teplém, heřmánkovém čaji. Teplo zjemní póry, což usnadní holení chloupků. Po holení následně ošetřete pokožku dětským pudrem. Ten dokáže absorbovat pot, čímž zabraňuje vzniku zánětu, a také chrání vaši pokožku před podrážděním od oblečení.

Přirozenější vzhled

Pro nanášení make-upu použijte navlhčenou houbičku. Díky tomu rozetřete make-up mnohem rovnoměrněji. Díky navlhčení působí pleť svěže a nevznikají nevzhledné přechody v místech, kde make-up končí. Navíc pokud ke svému make-upu přidáte pár kapek oleje (např. mandlový či kokosový), získáte rozzářenou pleť, které nedosáhnete s žádným jiným rozjasňovačem.

Žádné pupínky na obzoru

Opět jste neuhlídaly své ruce, které na vašem obličeji vytvořily nevzhledně zarudnuté pupínky? Nepanikařte. Ještě nic není ztraceno. Stačí, když pokapete zarudlá místa kapkami na podrážděné oči. Ty totiž obsahují aktivní složky, které stahují cévy a skvěle si proto poradí i se zarudnutým pupínkem.

Odlakování nehtů bez zabarvení

Ještě, než se pustíte do odlakování nehtů, potřete pokožku okolo prstů vazelínou nebo olejem. Ty totiž vytvoří na pokožce ochrannou bariéru a vy tak budete mít nejen čisté nehty, ale i pokožku kolem nich.