Maskáčový vzor

Maskáčový vzor teď letí! Už vám doplňuje šatník?

Móda je v dnešní době skutečně pestrá. Na pultech obchodů najdeme extravagantní kousky, najdeme zde obyčejné kousky i věci, které si málokdo může dovolit. Otázkou však je – kdo říká, co je moderní a co nikoliv? Neměli bychom nosit to, co se nám skutečně líbí, to, v čem se cítíme dobře? Ať už módní trendy určuje kdokoliv, je dobré se v nich orientovat. V současné době letí hlavně comebacky z devadesátých let, k nimž se řadí zvonové kalhoty, zvonové rukávy, batikovaná trička, čelenky nebo tlusté kýčové gumičky do vlasů. Kromě toho jsou populární i určité vzory. Velice oblíbený je vzor kytiček, ovšem čím dál častěji se v obchodech setkáváme i s maskáčovým vzorem.

Maskáčový vzor je typický pro vojáky. Kupodivu se do tohoto vzoru dneska obléká každý druhý. Je to už nějaký ten pátek, co se tento kousek stal výjimečně oblíbeným, a stále si nachází čím dál více příznivců.

Pojďme si říct, na jakých kouscích oblečení je vzor moderní a vkusný, ale taky si zmiňme druhy oblečení, kterým tento vzor zkrátka nesluší.

Trička? Ano!

Co se týče maskáčových triček, ty sluší hlavně ženám. Jsou skutečně vkusná, dnes je najdete takřka kdekoliv. Velice často najdete maskáčová trička v rozparkem, což se dneska taky nosí. Co se týče pánských maskáčových triček, ty nenajdete jen tak někde, přesto jsou taky vkusné a pánové by se jich neměli bát a měli by jim dát šanci.

Šaty? Ne!

Maskáčový vzor si oblíbí řada žen natolik, že ho chtějí mít v šatníku co nejvíce a na každém kousku oblečení. Bohužel to není to nejlepší, co můžou ženy udělat. Ženy by si rozhodně neměly kupovat maskáčové šaty. Tento vzor není hezký ani na sportovnějších střizích.

Mikina? Proč by ne?

Co se týče mikiny, tak máte zelenou, a to doslova. Maskáčové mikiny jsou skutečně vkusné a je jedno, jestli jsou dlouhé, krátké, s kapucí či bez, se zipem nebo přes hlavu nebo jestli mají maskáčový vzor jenom na kousku. Jsou stylové, a to jak v dámském, tak i v pánském provedení.

Džíny? Opovažte se!

Čeho je však moc, toho je příliš. To platí zejména u džínů, které byste si s maskáčovým vzorem rozhodně neměli kupovat. Maskáčový vzor na džínech je už skutečně moc, je to už vážně přes čáru.