Pleťové masky z internetu

K čemu jsou dobré pleťové masky, které známe z internetu?

Po perfektní pleti touží každá žena, bohužel ne každá žena má bezproblémovou pleť. Většinu žen sužuje bohužel akné nebo ucpané póry či černé tečky. Pokud i vás trápí tyto problémy, obvykle na sebe patláte různé mastičky či krémy, o nichž si myslíte, že vám stoprocentně zaberou, protože to tvrdili v drogerii nebo protože je to napsané na obalu. Jenže mnohé mastičky ani krémy či vodičky nepomáhají. Než však navštívíte dermatologickou kliniku, zkuste ještě pleťové masky, které se nyní hojně objevují na internetu.

Jistě, všeobecně platí, že bychom internetu neměli příliš věřit. Jenže co se týče pleťových masek, které se nyní hojně vyskytují na Intagramu nebo na Facebooku v různých videích, ty stojí za zkoušku. Jedná se konkrétně o hydratující masku, která vám na obličeji bublá, a poté se jedná o černou masku zvanou Pilaten, která vám dokonale vytáhne černé tečky.

Pojďme si říct, k čemu jsou masky ideální a s jakými problémy zatočí.

• Černá maska Pilaten

Jak jsme zmínili, jeden z aktuálních trendů v oblasti pleťových masek, které kolují internetem, je černá maska Pilaten. Právě tato maska je naprosto geniálním pomocníkem, který zatočí s černými tečkami. Pokud vás černé tečky trápí, měli byste tuto masku vyzkoušet. Bohužel musíme podotknout, že strhávání masky není nic, co by nebolelo. Zkrátka zde platí přísloví, které říká, že pro krásu se trpět musí.

Koupíte ji nyní běžně v drogeriích, ale levněji ji koupíte přes internet. Nejdříve si kupte jednorázovou masku, později si klidně kupte větší balení, pokud se vám osvědčí a pokud s ní budete spokojeni.

• Hydratující Bubble maska

Aktuálním hitem je i hydratující Bubble maska, kterou znáte taky hlavně ze sociálních sítích. Je to maska, která se nanáší na omytou pleť a na pleti začne bublat. Po několika minutách je váš obličej jako jedna velká pěnová koule. Lehce se pak splaskne a umyje. Pokožku však hydratuje naprosto fenomenálně.