Bělení zubů

Jak dokonale vybělit zuby?

V dnešní době dbáme na náš vzhled. Většina lidí dává na první dojem, proto je třeba, abychom první dojem udělali co nejlepší. K tomu nám pomůže hezký outfit, ale taky i hezké líčení a hezký úsměv. Často dělá úsměv nejvíc. Pokud máte vypadané zuby, lidé hned začnou mít předsudky. Pokud máte zuby černé jako uhel, také mají lidé předsudky. Je však pochopitelné, že konkrétně bělení zubů v zubních ordinacích si nemůže dovolit kdokoliv. Na dnešním světě je však skvělé to, že existuje mnoho způsobů, jak si zuby perfektně vybělíte i v pohodlí domova. Přinášíme vám pár tipů!

Tipů, jak na dokonale bílé zuby, je hned několik. Je jasné, že každému nemusí vyhovovat všechno. Přinášíme vám proto více tipů, abyste mohli vyzkoušet, co vám nejvíce prospívá, co vám přináší nejlepší efekt.

• ovoce

Nejprve začněme jednou babskou radou. Mnoho žen (ale i mužů) má pozitivní zkušenosti s bělením pomocí ovoce. Bělící látky v sobě nese například jahoda – pokud si jí přejedete po zubech a budete to opakovat, bílé zuby by se měly zanedlouho objevit. Jakési bělící látky má v sobě i slupka od banánu. Může se to někomu zdát nechutné, přesto to údajně pomáhá. Stačí si jenom vnitřní stranou slupky od banánu přejet několikrát zuby a opakovat to v pravidelných intervalech. Taky by se bílé zuby měly zanedlouho ukázat.

• černá pasta na zuby

Pokud však chcete tip, který stoprocentně funguje a který stoprocentně vybělí zuby, měli byste vyzkoušet černou pastu na zuby. Jedná se o pastu, která v sobě nese organické uhlí, které vám zuby dokonale vybělí. Velice účinná pasta na zuby je ta, kterou najdete v lékárnách, ale je bohužel dražší (stojí kolem sedmi set korun). Pokud byste zatoužili po levnější variantě, která je taky účinná, ale ne až tak moc, kupte si černou pastu v klasických drogeriích, jejichž cena se pohybuje kolem dvou set padesáti korun.