Extéria pro BOZP a PO

Nízké ceny, kvalitní služby. I to jsou důvody, proč zvolit Extérii pro oblast BOZP a PO

Nemáte vyřešené BOZP a PO v podniku? Nepodceňujte svou zákonnou povinnost a raději se svěřte do rukou odborníků v podobě firmy Extéria. Firma Extéria na trhu působí od roku 2011. Během uplynulých let firma nejen posílila svou pozici na trhu, ale také se stala přední společností působící v oblasti BOZP a PO. Díky ní si podnikatelé nemusí lámat hlavu s bezpečností práce ani s požární ochranou. V případě neohlášené kontroly ze státní správy díky firmě vše zvládne se stoprocentní úspěšností.

Na trhu je však více firem, jež se zaměřují na bezpečnost práce a požární ochranu a které také umí poradit a pomoct podnikatelům či podnikům v případě potřeby. Proč tedy zvolit právě Extérii?

Výhody firmy

  • nízké ceny
  • kvalitní služby
  • telefonická podpora

Tím hlavním, čím se firma od konkurence liší, je cena. V porovnání s ostatními firmami na trhu je Extéria tou nejlevnější. To však nemá dopad na kvalitu služeb. Služby samy o sobě jsou velmi kvalitní, nabídka zahrnuje například kompletní zpracování dokumentace týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany, dále zahrnuje i zajištění pravidelných školení nejen zaměstnancům a poskytne také technika v případě problémů či potíží, jež jsou třeba vyřešit.

Kvalita služeb se zvyšuje i vynikající telefonickou podporou, která se od jiných telefonických podpor jiných společností liší zejména tím, že klienti nečekají dlouhé hodiny na spojení, ale jsou spojeni s odborníky firmy takřka ihned.

Nevěříte? Recenze to potvrdí

Vše se však může zdát jako vychvalování, ostatně potencionální klienti se mohou přesvědčit. Nemusí pátrat dlouho a na internetu naleznou celou škálu referencí a recenzí, které v sobě obsahují zkušenosti či názory na firmu od stálých nebo bývalých klientů.

V současné době má firma tisíce spokojených klientů, stovky kladných hodnocení a pobočky nejen na území České republiky, ale také na Slovensku.