Kde se v Brně nejlevněji ubytujete

Kde se v Brně nejlevněji ubytujete?

Dnes je cestování oblíbenou činností mnoha z nás. Pokud i vy cestujete rádi, určitě máte procestovanou i Českou republiku, protože právě Česká republika v sobě má krásná místa, která by měl vidět naprosto každý. Jestli ne, tak je třeba vidět alespoň základní místa, jako je Praha nebo Brno. Prahu jistě máte prolezenou každou uličkou, ale v Brně jste možná ještě nebyli. Je to škoda, protože je to krásné moravské město, které má rozhodně co nabídnout. Jestli sem pojedete, jeďte sem minimálně na víkend. A abyste nedali za ubytování moc peněz, tady je pár tipů, kde se levně ubytujete.

Brno je skutečně krásné město, ve kterém se neustále něco děje. Pokud nevíte, kam v Brně jít, tak si zajděte například na hrad Špilberk nebo například do zdejších katakomb. Brno nabízí taky zoologickou zahradu nebo mnoho výstav či festivalů, které zde probíhají takřka neustále.

Pokud nemáte zkušenosti s ubytováním přes mobilní aplikaci AirBnb, tak určitě oceníte tyto tipy na levné ubytování, díky kterému vás pobyt v Brně nebude stát velký balík peněz.

Ubytovny raději nechte být

Mnoho lidí hledá ubytování v ubytovnách, ale to není zrovna ten nejlepší nápad. Přece jenom každ á ubytovna o sobě napíše mnoho krásných věcí, které však nemusí být pravdou. Nakonec taková ubytovna je mnohem horší, než jste o ní četli. Raději se tedy rozhodněte pro hotel s věřte, že skutečně i v Brně najdete mnoho hotelů, v nichž se ubytujete za pár korun.

• HOTEL PYRAMIDA

Velice oblíbeným hotelem v Brně je hotel Pyramida, který je poměrně levný. Ceny se pohybují od čtyř set korun za noc, což není žádná velká suma. Hotel je taky poměrně dobře hodnocen. Má dvě hvězdičky, tak to nebude žádná stará barabizna.

• MALVEM GUEST HOUSE

Tento hotel je hodnocený o něco lépe než hotel Pyramida. Bohužel tento hotel bývá často plný, proto k dispozici jsou často dražší pokoje pohybující se od sedmi set korun výše.

• HOSTEL ELEVEN

Od tří set korun za noc se ubytujete v hostelu Eleven. Tento hostel se nachází v Brně v centru a návštěvníky je hodnocen na čtyři hvězdičky z pěti, což je slušné. Hodnocení tak pojednává o tom, že to samozřejmě není žádný hotel plný luxusu, ale cena odpovídá kvalitě služeb.

• HOSTEL FLÉDA

Další velice oblíbený hostel je hostel Fléda, který najdete v Brně v Centru (tedy zhruba kilometr od centra Brna). Cena za noc se zde pohybuje od dvě stě padesáti korun a výše.