domacnost

Máte svou domácnost pojištěnou?

Není nic horšího než v případě neočekávaných událostí zjistit, že nemáte uzavřené kvalitní pojištění vašeho majetku. Jak si vybrat, abyste nenaletěli?   

Základní pojištění

Jak si zařídit základní pojištění bytu v Brně? Ohlídejte si, abyste i v ceně základního pojištění měli zahrnuta běžná i katastrofická rizika – konkrétně se například jedná o pojištění zkratu na elektromotorech, pojištění elektroniky, odcizení stavebních součástí, zajištění náhradního ubytování, nonstop asistenční služba nebo škody způsobené zvěří na budově nebo bytu. Zajistěte si klidný spánek a dejte si pozor na to, abyste vybrali pojišťovnu, která tato základní rizika pojišťuje již v základní ceně pojistky.

Z tepla vašeho domova

Představa zbytečné cesty na pobočku a složitého vypisování sáhodlouhých papírů za dohledu nepříjemného přechytralého úředníka není nijak lákavá. Pojištění domácnosti je však základ, který bychom měli mít naprosto všichni. Naštěstí je dnes možné sjednat pojistku online, kalkulace pojištění domácnosti je rychlá a vše si pročtete v pohodlí svého domova. Stačí uvést obytnou plochu v metrech čtverečních a nechat se vést kalkulačkou pojištění. Kdykoliv můžete využít možnost kontaktovat call centrum, které vám ochotně poradí s podrobnými dotazy.

domacnost

Jaké výhody můžete získat?

Pojišťovny s kvalitní službou péče o zákazníka vám ihned při sjednání pojištění majetku nabídnou možnost využít bezplatný bonus – i vy si tak můžete k pojištění domácnosti zajistit bezplatné pojištění občanské odpovědnosti.

Co se pojišťuje?

Pojištěním majetku se rozumí například pojištění rodinného domu či rekreační stavby, pojištění bytu v osobním vlastnictví nebo domácnosti, ale i pojištění nemovitosti ve stavbě. Další možností je pojištění majetku v rámci vybavení kanceláře nebo ordinace, bazénu, vedlejší budovy na jiném pozemku – například garáže a budovy s podnikatelskou činností do poloviny obytné plochy.

Nezapomínejte na pojištění svého majetku!