Placená láska

Sugar babies- placená láska

Zpravidla jim nebývá více než třicet let. Většinou se jedná o studentky, které se seznamují pomocí internetu se staršími movitými muži. Nechávají se hýčkat drahými dárky a luxusními dovolenými, kterými se rády pochlubí na Instagramu. Toto je život sugar babies.

Když takový pár potkáte v restauraci, kde deci vína stojí dvě stě korun, pomyslíte si, že se jedná o dceru a otce, ale zdání klame. Jedná se o milence nebo lépe řečeno o obchod. Tento trend se v posledních letech rozšířil. Bohatý postarší muž si platí svou mladou atraktivní milenku. Nejedná se jen o finanční odměnu, ale také značkové kabelky, boty, drahá kosmetika, nejluxusnější restaurace a exotické dovolené.

Královny Instagramu

Velký vliv mají sociální sítě, na kterých se velmi rádi chlubíme a ukazujeme to nejlepší z našeho života. Určitě už jste někdy narazili na profil dívky, která sdílí fotky luxusního oblečení a z exotických dovolenkových destinací. Napadla Vás otázka, kde na to taková mladá slečna vzala? Ano, je to s největší pravděpodobností ona, sugar baby.

Práce přes postel

Tato práce ale neláká jen dívky z horších poměrů, naopak. Dívky se přihlašují do seznamky i v domnění, že najdou bohatého manžela nebo cestu ke slibné kariéře. Často se stýkají s úspěšnými muži a získávají důležité kontakty, pro svou další kariéru.

Takové dívky ovšem nebývají pravidlem. Najdou se i dívky, kterým se jednoduše pracovat nechce, a chtějí přijít k penězům bez námahy.

Hořkost a prozření

Pár let zpátky přestala být prostituce tabu. Spoustu dívek podobná práce začala zajímat a představovaly si ji jako zábavu s výdělkem.

Navenek takový život vypadá lákavě, ale má i své stinné stránky. Většině mužů jde jen o vzhled a nezajímá je, co dívky říkají. Stačí, že jsou atraktivní a naslouchají. Navíc, když se takovou informaci dozvědí rodiče, nebude to bez dohry.