Jaké vzory nyní letí

Jaké vzory nyní letí?

Zimní kolekce nám přinesla mnoho zajímavých kousků, které bychom si rozhodně měli odnést z obchodu domů. Je skvělé, že nám letos zimní kolekce docela fandí – přece jenom v ní najdeme hlavně takové věci, které jsou volné, tudíž nám dokonale zamaskují nedokonalosti postavy či kila navíc, které přes vánoční svátky nabereme. Kromě jednotlivých druhů oblečení se do módy dostaly i zajímavé vzory, které si nyní pojďme zmínit.

• Proužky

Aktuálně jsou velice populární proužky, a to hlavně svislé, nikoliv vodorovné. Svislé proužky mají tendenci nás zeštíhlovat, což je skvělé! S tímto vzorem si však kupte hlavně košile, kterých nyní najdete všude dostatek. Nemusíte sáhnout jenom po vypasovaných košilích, nebojte se ani těch volnějších košilí.

V současné době se navíc nosí takové halenky a košile, které mají kolem krku mašli. Tu volte přednostně, pokud ji najdete s proužkovaným vzorem.

• Kytičky

V zimní kolekci se paradoxně najde i hromada kytiček. Kytičkový vzor rozhodně letí, toho jste si určitě všimli i během podzimu. Kytičky najdete nejen na kabelkách, ale taky na botách, na džínech či na kabátech, kde jsou obzvlášť elegantní. Kromě těchto kousků se kytičky vyskytují i na batozích nebo například na mikinách či obyčejných tričkách.

• Vánoční vzory

Co by to byla zimní kolekce bez vánočních vzorů! Ty se stávají nejen velice populární, ale hlavně taky velice moderní. Koupit byste si měli rozhodně ponožky s vánočním motivem, dále taky klasický svetr nebo mikinu a samozřejmě pyžamo.

K oblíbeným vánočním motivům patří hlava Santy Klause, dále taky sobíci, perníčci, zahnutá americká dvoubarevná lízátka nebo oblíbené vánoční cukroví.

• Puntíky

Kromě výše zmiňovaných vzorů stále najdete mnoho oblečení, které je poseto puntíky. Puntíky jsou taky stále moderním, takřka nadčasovým vzorem, který musíte mít alespoň na jednom oblečení v šatníku. Skvělé jsou puntíky na halenkách s rozšířenými rukávy, ale taky jsou fantastické na společenských, cigaretových kalhotách.