požární ochranu

Vyřešte v podniku rychle a snadno požární ochranu

Požární ochrana je společně s bezpečností práce oblast, kterou je nutné mít vyřešené. Jedná se o zákonnou povinnost, kterou musí každý podnikatel splňovat, bohužel se u nás nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají vyřešenou ani požární ochranu, ani bezpečnost práce. Bohužel právě ti díky své nevědomosti a nezodpovědnosti mohou v případě neohlášené kontroly ze státní správy dostat velkou pokutu, která se může vyšplhat až do výše několika set tisíc korun, ne-li do výše milionů korun. Pokud jste doposud patřili do skupiny těchto podnikatelů, rychle z ní vystupte a konečně začněte podnikat bezpečně. Je to snadné, můžete si někoho vzít na pomoc.

Tím někým se myslí odborníci z firmy zaměřující se na bezpečnost práce a požární ochranu. Konkrétně může pomoct firma Extéria, s. r. o., která je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany na území České republiky. Mimo jiné svou činnost provozuje také na Slovensku, což je velké plus.

Zamiřte si pro radu do jakékoli pobočky firmy

Spolupráce s firmou Extéria s. r. o. má celou řadu výhod a plusů. Ty jsou ostatně obsažené v referencích a recenzích na internetu, kde se klienti svěřují se svými zkušenostmi. K prvním plusům jednoznačně patří to, že je možné si pro radu přijít do jakékoli pobočky firmy. Nemusíte chodit na pobočku, kde byla smlouva zřízena. Se stejným profesionálním přístupem k vám budou přistupovat na jakékoli pobočce firmy.

Kromě toho se vyzdvihuje také nízká cena za velmi kvalitní služby a také telefonická podpora, na kterou se dovoláte vždy, když je třeba.

Mějte požární ochranu z krku

Díky firmě Extéria budete mít nejen požární ochranu z krku, ale také se postará o bezpečnost práce. Vezme si na starosti veškerou dokumentaci, pravidelná školení, a dokonce vás zastoupí i v případě neohlášené či ohlášené kontroly.