Multifunkční vybavení

Už jste si pořídili multifunkční vybavení?

Při zařizování moderní domácnosti byste vždycky měli myslet na to, že je třeba koupit takové spotřebiče, které jsou úsporné, abyste následně platili za energie co nejméně. Většina lidí se odkloní od nových, multifunkčních, úsporných vybavení, protože je to trochu drahé, než jiné spotřebiče. Jenže sice z počátku utratíte trochu více, než očekáváte, na druhou stranu však v budoucnosti ušetříte. Pokud při zařizování domácnosti myslíte na budoucnost, přinášíme vám pár tipů na multifunkční vybavení, které je nejen v módě, ale které vám v budoucnu pár korun ušetří.

V poslední době se všude mluví o tom, jak zařídit svou domácnost moderně. Všude se dočtete o tipech, co nesmí v takové moderní domácnosti chybět, dočtete se taky o tom, jaké bytové doplňky zpříjemní vaše bydlení a podobně. My vám však přinášíme tipy na multifunkční vybavení do domácnosti, které je taky v módě a které taky vykouzlí z vaší domácnosti domácnost moderní.

Multifunkční vybavení do bytu je stále levnější

Pokud stále žijete v domněnce, že koupě multifunkčního vybavení je jenom pro movité lidi a že si běžní smrtelníci nemohou sáhnout na domácí spotřebiče, které mají mnoho funkcí a které jsou praktičtější a které nám šetří čas, tak se pletete. Pravdou je, že v poslední době klesá cena multifunkčních spotřebičů, aby si na něj mohli sáhnout i ti, kteří nemají peněz na rozdávání.

Pojďme si říct nějaké konkrétní vybavení, které byste doma určitě neměli postrádat.

• mop ve vysavači

Naprosto geniálním pomocníkem v domácnosti je například mop ve vysavači, který dneska běžně zakoupíte v obchodech s elektronikou. Tento geniální vysavač vám nejen vysaje, ale logicky i vytře, což ocení hlavně ti, kteří nemají rádi nošení kýblů s vodou. Tento mop je geniální i v tom, že domácnost očistí od nepříjemných bakterií a alergenů.

• pračka v sušičce, sušička v pračce

Aktuálním hitem na trhu s elektronikou a s domácími spotřebiči je i pračka v sušičce (či chcete-li – sušička v pračce). Jedná se logicky o spojení sušičky a pračky, což jistě ocení ti, které nebaví věčně věšet prádlo nebo které nebaví věčně přendávat prádlo z pračky do sušičky.