David Rusňák a jeho DRFG

David Rusňák a jeho DRFG pomáhá nejen Brnu, ale i celému regionu

Investiční skupina DRFG byla založena v roce 2011. Majoritním vlastníkem, velkým vizionářem a patriotem je podnikatel David Rusňák. Investiční skupina DRFG, celým názvem David Rusňák Family Group má ambice i nadále rozšiřovat své podnikatelské aktivity. Značné úsilí věnuje i regionálně prospěšným aktivitám. Podporuje zejména sport, kulturu a dobročinné akce. Skupina DRFG z pohledu spravovaných aktiv v současné době i nadále roste a toto tempo bez jakékoliv diskuze nadále zvyšuje. Spravuje fondy a nabízí dluhopisy, na které jsou příznivé recenze. Ve společnosti se sešla velmi schopná parta lidí, která sdílí společné vize.

Klíčové pilíře skupiny DRFG

David Rusňák staví svůj úspěch zejména na lidech. U Jeho podnikatelských nápadů tak stojí vždy ti nejlepší experti v oboru. Sdílí názor, že jedině pak je velká šance na úspěch. Nedávno pronikla i do oblasti farmacie, která má velký potenciál. Budování lékárenské divize DRFG Medical a lékáren Na zdraví je velmi úspěšné. Po delší úvaze investiční skupina vstoupila do lékárenského byznysu. Na dosud nezkonsolidovaném trhu spatřuje mnoho příležitostí. V oblasti lékárenství jde o ambici stát se trojkou na trhu. Sehraný tým tak rozšířil svým vstupem i Rudolf Matějka, který se v tomto byznysu pohybuje 20 let. Lékárenská divize je jedním z pěti pilířů, na kterých je podnikání investiční skupiny DRFG postaveno. Další investice jdou do nákupu nemovitostí, segmentu telekomunikací i energetiky. Pevným pilířem je i segment financí.

Investiční společnost DRFG

V oblasti financí se DRFG zabývá analýzou trhů a finanční distribucí. Spravuje vlastní nemovitostní a dluhopisový fond. Ve svém bohatém portfoliu má také společnost s licencí obchodníka s cennými papíry. Do aktivit skupiny spadá i architektonické studio A PLUS, zakázkové krejčovství Galard či restaurace Konfit v Brně. Zde je pro veřejnost asi nejviditelnější i sponzorství hokejové Komety. Architektonické studio A PLUS navíc navrhlo podobu nového hokejového stadionu. V Brně je hokejová Kometa opravdovým fenoménem a je třeba jej i nadále rozvíjet.