Šedá je v módě

Šedé myšky mají výhodu – šedá barva je totiž v módě!

Současná móda přinesla mnoho zajímavých kousků, které stojí za koupi. Do módy se dostaly zvonové rukávy, které jsou součástí nejen halenek, ale i šatů. Kromě toho jsou populární trička se stojáčkem nebo třeba klasické kožené bundy s kožíškem, což je taky jistý comeback – stejně jako umělé kožichy. Ať už se vám v současné kolekci zalíbí cokoliv, měli byste vědět, v jaké barvě si máte dané kousky pořídit.

Pokud půjdete v současné době nakupovat, to první, co vám bouchne do očí, bude červená barva. Najdeme mnoho červených svetrů, mikin, triček i šatů, kupodivu to ale není barva, kterou byste ve svém šatníku měli mít. Letošní zima se nese ve znamení šedé barvy.

Šedá barva by měla v šatníku převažovat

Oblečení v šedé barvě najdete skutečně hojně. Kvůli čemu se vyplatí zhřešit a kvůli čemu byste měli utratit své naspořené peníze, jsou hlavně svetry. V současné době se nosí svetry, které jsou o velikost větší. Čím volnější, tím lepší. Taky neuděláte krok vedle, pokud si koupíte oblíbený šedý svetr s rolákem. Dnes jsou obecně roláky trendem, který nesmíte v šatníku postrádat.

Za zmínku však stojí i šedé šaty, kterých taky najdete skutečně mnoho na trhu. Oblíbené a velice moderní šaty jsou ty, které jsou ke kolenům (někdy i kratší), mají rukávy a límeček. Nebraňte se šatům s vzory – puntíky, proužky i kytičky jsou povoleny.

Nejvíce frčí šedé kabáty!

Letošní zima se však nese ve znamení kabátů, a to ne těch s klopy! V módě jsou hlavně kabáty rovného střihu, které se staly populární už během loňského roku – bohužel tehdy byly těžko k dostání, dnes je najdeme na každém rohu.

Pokud uvidíte šedé kabáty rovného střihu s kytičkami, nebojte se jich! Kytičky jsou aktuálně vzor, který frčí! Kytičkový vzor najdeme na šedém oblečení obvykle v růžové barvě. Je to elegantní kousek pro každou jemnou duši.