Letošní December Design Days

Jaké byly letošní December Design Days?

V tom krásném moravském Brně se stále něco děje! Například donedávna se zde konal skvělý „festival“, který tvůrci nazvali „December Design Days“, což byla akce pro všechny milovníky nejen módy! Do poloviny prosince (konkrétně do 17. listopadu) jste si mohli prohlédnout unikátní výstavu tvůrců nezávislé módy, módních doplňků, autorských šperků i jiných dalších kreativních výrobků. Jednalo se už o druhou předvánoční přehlídku, která opět přilákala velké množství návštěvníků.

December Design Days se konaly, jak již bylo zmíněno, do poloviny prosince a k zhlédnutí byly všechny výtvory a výrobky na náměstí Svobody. Mezi tvůrci se objevila například Marie Mukařovská, která se specializuje na oděvy, kabáty, na topy či sukně a šaty, které nemají nouzi o třásně nebo flitry. Mezi dalšími skvělými kousky byly i výtvory z dílny „Jsem Studio“, což je firma, která se specializuje na šperky a na světelné objekty, které se vyrábí pomocí 3D tiskárny.

Své výrobky ukázal i Jindřich Plotica Stein, který je známý svými autorskými šperky, nebo společnost „Klukovna“, která nabídla i něco pro pány – zaměřují se totiž na výrobu stylových doplňků právě pro muže.