zkušenosti s Extérií

Jaké mají klienti zkušenosti s Extérií?

Hledáte společnost, která se vám postará o BOZP a PO? Hledáte firmu, na kterou je v případě kontroly ze státní správy spolehnutí? Už dál nehledejte! Takovou firmou je firma Extéria, která je dnes největší sítí poradenských kanceláří v oblasti BOZP a PO v České republice. Díky velkému množství klientů a stále rostoucí popularitě se před pár lety dostala i na Slovensko, a to už o něčem značí.

Vybrat si kvalitní firmu zaměřující se na bezpečnost práce a požární ochranu je poměrně oříšek. Dnes v tomto oboru podniká nejedna společnost, liší se od sebe zejména cenami a také přístupem či kvalitou služeb. Najít firmu, která bude poskytovat kvalitní služby s profesionálním přístupem a za nízkou cenu ještě donedávna byl opravdu nadlidský úkol, jenže pak se objevila Extéria, která najednou všechna kritéria splňovala.

O firmě Extéria

Extéria na trhu působí už nějaký ten pátek. Jak jsme zmínili, dnes se jedná o největší síť poradenských kanceláří v oblasti BOZP a PO. V současné době se však rozprostírá i na území Slovenské republiky, kde se také raduje z nevídaného ohlasu.

Firma Extéria se zaměřuje na bezpečnost práce a požární ochranu. Svým klientům poskytuje kvalitní služby za nízkou cenu, které zahrnují starost o dokumentaci týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany, také se firma postará o případné aktualizace a o školení BOZP. V případě úrazu na pracovišti se o to také postará.

Jaké zkušenosti mají klienti s firmou?

Samozřejmě každý podnikatel dá spíše na recenze a reference jiných podnikatelů, kteří mají s firmou zkušenosti. Na internetu se najdou až stovky recenzí plné zkušeností, které se s firmou pojí. V referencích se poukazuje zejména na nízké ceny, které však nemají žádný dopad na kvalitu služeb. Dále se vyzdvihuje telefonická podpora, na kterou se člověk dovolá, a také množství poboček, které se mohou v případě problému či dotazu navštívit, i když jste uzavřeli smlouvu jinde.