kam na asijskou kuchyni v Brně

Asie v Brně? Poradíme vám, kde ochutnáte tu nejlepší asijskou kuchyni.

Brno je známé svou skvělou gastronomickou nabídkou. Pokud chcete v Brně na dobré jídlo, máte na výběr z mnoha skvělých podniků, které jsou zaměřené různým směrem. My se dnes zaměříme na nabídku asijské kuchyně a poradíme vám, kam si zajít na to nejlepší sushi, rolky nebo ramen.

V Brně se projdete gastronomickým rájem, který se navíc stále rozrůstá a dobré podniky zde rostou jak houby po dešti. Najdete zde jak osvědčenou českou klasiku, tak nejrůznější světové kuchyně. Brno hosty okouzluje svým jídlem, ale i prostory a skvělou obsluhou. Zkrátka vše na perfektní úrovni, která vás mile překvapí.

May House

Vietnamská restaurace na ulici Veselá vás hned při vstupu uvítá svým přírodním a něžným interiérem. Najdete zde skvělé tradiční polévky, kachnu, udon, které můžete zapít vietnamským pivem. May House je skvělou volbou na polední oběd v centru města. Po vydatném hlavním jídle si navíc můžete dát také dezerty, například smažený sezamový koblížek plněný sladkými fazolemi. Pokud chcete vsadit na klasiku, tak v nabídce najdete domácí zmrzlinu.

Přečtěte si také: Zvládání vzteku je klíčové pro zastavení násilí.

Noodlis

Možnost sestavení vlastní kombinace nudlí je stále populárnější. Ze světa například můžete znát Wok To Walk nebo u nás najdete pobočky Wokin. Prinicip je jednoduchý – sami si sestavíte obsah a ingredience vašich nudlí, od samotného druhu nudlí, až po omáčky a oříšky. Na ulici Běhounské najdete od listopadu Noodlis, ve které si vytvoříte jídlo podle své chuti.

Večerka Brno

Když vejdete do této večerky, asi se budete celkem divit. Místo klasického zboží vás totiž čeká designové bistro, které voní po kávě a čerstvém pečivu. Do dnešního článku jsme je vybrali z jednoho důležitého důvodu – nabízejí něco, co jen tak nenajdete. Zaměřili se totiž na kombinaci české a vietnamské kuchyně. Takže zde ochutnáte kulajdu s kokosovým mlékem, pho s játrovými knedlíčky nebo burger s trhaným masem a kimchi.